SMM Starter Pack

Спецпропозиція для бізнесу: перші 2 місяці співпраці за зниженою ціною: спробуй, затести, вирішуй, чи співпрацювати далі.

55 тис грн за 2 місяці комплексного ведення
Привіт!

Це команда агенції 22nd Floor.

За 3 роки існування ми попрацювали з десятками брендів різних ніш і масштабів, серед них Pringles, Wella, O bag, Leglo, Obagi та десятки інших. Провели кілька сотень зйомок, налаштували близько тисячі рекламних оголошень, попрацювали з сотнями інфлюенсерів різних масштабів і перевірили нескінченну кількість гіпотез, теорій та питань в SMM на практиці!

Ми хочемо допомогти вашому бізнесу ефективно стартувати в соцмережах, тому розробили Small Business Starter Pack, який допоможе інвестувати в якісне просування у досвідчених експертів, поки ви займаєтесь вдосконаленням свого продукту.
Що входить у Starter Pack?
ЕКСПРЕС-СТРАТЕГІЯ
1 тиждень на аналіз вашого бренда в соцмережах, ніші і конкурентів, та створення контент-стратегії та стратегії просування вашого бізнесу в соцмережах.
ФОТОСЕСІЯ ТА ВІДЕОЗЙОМКА
У вартість входить створення фото- та відеоконтенту для вашого бренда, ми беремо під контроль весь процес від задумки до реалізації, вам залишається лише узгоджувати ідею та насолоджуватись результатом.
КОНТЕНТ-ПЛАН
На базі створеного контенту та стратегії ми транслюємо цінність вашого бренду через контент-план. Усі меседжі та переваги бренду будуть донесені через тексти, сторіз, пости.
ПРОСУВАННЯ
Ми готуємо на узгодження креативи та механіку просування та тестуємо їх. Аналізуємо ефективність реклами, звітуємось, контролюємо процес запуску нових реклам.
ЗВІТНІСТЬ
Ми аналізуємо свою роботу та щомісячно звітуємось перед вами: робимо висновки про те, який конетнт та реклама були найефективніші, вносимо правки у стратегію, узгоджуємо з вами.
Чому ми? Бо серед наших клієнтів реальні бізнеси, як крупні й відомі, так і невеликі бренди:
Кейси
Зв'язатись із нами
agency@22flr.com
Київ, Україна
Made on
Tilda